PREMIERE LEAGUE MOSZKVA 2021.Dátum: 2021-10-07

Tadissi Yves Martial ezüst, Kiss András 5. helyezésével zárta csapatunk a sportág legrangosabb versenysorozatának moszkvai állomását.

A döntőbe jutott a 67 kg-os Tadissi Martial a moszkvai Karate1 Premier League versenyen! A sportág legrangosabb versenysorozátának hétvégi állomásán az UTE versenyzője négy győzelemmel került a fináléba.
Eredményei: Krautsou (fehérorosz) 2-0, Ruggiero (olasz) 3-1, Pokorny (osztrák) 1-0, Aghalarzade (azeri) 7-1. A magyar idő szerint vasárnap délután 2-kor kezdődő döntők során az egyiptomi Elsawy volt az ellenfél, akivel szoros meccset vívott és 1:2 arányban kikapott így ezüst érmet szerzett.
244259887_2933529590234741_2106655749814828193_n
Remekül szerepelt Kiss András -60 kg-ban három győzelemmel és egy vereséggel vívta ki a jogot arra, hogy a bronz éremért léphessen tatamira. A bronzmeccsen Crescenso a korábbi olasz világbajnok volt az ellenfél, aki még soknak bizonyult Andrisnak, így az előkelő 5. helyet sikerült megszereznie.

A többi versenyzőnknek most nem sikerült az érem illetve pontszerzés, de a karate világ legrangosabb versenysorozatában részvétel is értékes szakmai tapasztalatokkal szolgál a következő kvalifikációs versenyekre.
Gratulálunk versenyzőnknek és a felkészítő mestereknek.