Tadissi Yves Martial 5.helyen zárt a Karate 1 Premier League versenyén Dátum: 2014-09-29

A németországi Hanauban 96 versenyző indult a tornán

Tadissi Yves Martial 5.helyezett lett a németországi Hanauban zajló Karate1 Premier League versenyen.

Belga versenyzővel kezdett Marszi, akit 4:1-re vert meg. Utána az olasz Gianluca De Vivo ellen lépett pástra, akit 5:4-re győzött le. Aztán a német Ricardo Giegler következett, aki felnőtt VB 5. helyezett, őt 3:0-ra verte meg. Mindezek után jött a tatami döntő, ahol a török Kemaloglu Omerrel kumitézett, aki felnőtt európa bajnok, vele 1:0 lett a végeredmény. A döntőbe jutásért a columbiai 2013-as világjátékok győztesével küzdött, aki ellen 2:1-re kikapott. A 3.helyért a marokkói Kousseksou-val vívott harcot, aminek a végeredménye 7:1 lett és így versenyzőnk az 5.helyen zárt. Nagyon nehéz ágon 96 versenyző közül érte el eredményét Marszi.

Gratulálunk a versenyzőnknek és a nevelőmestereknek: Módos Viktóriának és Horváth Gábornak a felkészítéshez! További sikereket kívánunk!